

W dniu 7 maja z okazji XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek odbyła się czytelniczo-ekologiczna Akcja „Książka za książkę”.
Uczniowie wymieniając się ze swoimi rówieśnikami ulubionymi tytułami książek mieli możliwość dostępu do nowych książek.
Ta inicjatywa jak co roku cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, rodziców i nauczycieli.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy z zaangażowaniem włączyli się w przeprowadzenie tej Akcji.