
Dzieci z grupy „Biedroneczki” i „Misie” wybrały się pociągiem do ZOO w Nowym Tomyślu.
Już sama podróż była dla dzieci wielką atrakcją
Na miejscu czekało na nas mnóstwo zwierząt, które mogliśmy obserwować z bliska.
Nie zabrakło spacerów, wspólnych rozmów, śmiechu i oczywiście mnóstwo zabawy i pozytywnych emocji. To był dzień pełen przygód, nowych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień.
Zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi wróciliśmy do domu.