

Drodzy Uczniowie klas 8a i 8b!
Przed Wami trzy dni ważnych egzaminów.
Spokojnej głowy, trafnych odpowiedzi i wiary w siebie!
Trzymamy za Was kciuki!
Powodzenia!
Zapraszamy do obejrzenia rolki przygotowanej dla naszych Ósmoklasistów z okazji egzaminu ósmoklasisty👉 https://www.facebook.com/reel/4392003427724781
Egzamin ósmoklasisty 2026 przeprowadzany jest przez trzy kolejne dni:
11 maja 2026 r. (poniedziałek) – język polski, godz. 9:00;
12 maja 2026 r. (wtorek) – matematyka, godz. 9:00;
13 maja 2026 r. (środa) – język obcy nowożytny, godz. 9:00.
Zdający powinni mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość (np. legitymację szkolną).
W czasie egzaminów uczniowie mogą korzystać wyłącznie z przyborów do pisania – pióra lub długopisu z czarnym atramentem lub wkładem.
Ponadto jedynie w przypadku egzaminu z matematyki uczniowie mają prawo zabrać dodatkowo również linijkę.
Do sali egzaminacyjnej nie można wnosić urządzeń telekomunikacyjnych i korzystać z nich w trakcie trwania egzaminu.
