Nabór do Miejskiego Przedszkola nr 1


Nabór do Miejskiego Przedszkola nr 1 na rok szkolny 2024/2025

Szanowni Rodzice, zapraszamy 

 

UWAGA RODZICE!
8 kwietnia 2024 r. rozpoczyna się nabór do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2024/2025.
Na złożenie wniosków macie Państwo czas do 26 kwietnia 2024r.
Szczegółowy harmonogram naboru, zawierający terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych znajda Państwo w załączniku.

Przed wypełnianiem wniosku prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji opisanymi w Informatorze dla rodziców.

Dla usprawnienia postępowania rekrutacyjnego nabór prowadzony będzie z wykorzystaniem systemu informatycznego, za pomocą którego będziecie mogli Państwo poznać ofertę przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowychhttps://www.zielona-gora.pl/PL/1361/8896/Nabor_do_przedszkoli_i_oddzialow_przedszkolnych_w_szkolach_podstawowych_na_rok_szkolny_2024_2025/
Przesyłając wniosek w formie elektronicznej należy pamiętać o wszystkich załącznikach potwierdzających spełnianie poszczególnych kryteriów oraz adresu zamieszkania.
Tylko kompletny wniosek – podpisany i zeskanowany wraz z zeskanowanymi, podpisanymi przez Państwa załącznikami wyczerpuje procedurę i daje pewność, że pod względem formalnym jest on poprawnie złożony. Instrukcja przesyłania dokumentów znajduję się w załącznikach na dole strony.
Ci z Państwa, którzy nie będą mieli możliwości złożenia wniosku w formie elektronicznej mogą go pobrać, wypełnić i złożyć osobiście w przedszkolu.

 

 

 

Pliki do pobrania: