Aktualności i wydarzenia

Najnowsze informacje z życia Zespołu Edukacyjnego nr 11 w Zielonej Górze.

2023-03-28

Kiermasz wielkanocny

Podczas szkolnego kiermaszu wielkanocnego można podziwiać ozdoby wykonane przez dzieci ze świetlicy. W ofercie różnego rodzaju dekoracje świąteczne, pisanki, obrazki, kartki świąteczne – wszystkie ozdoby wykonane […]
2023-03-27

Warsztaty Wielkanocne w Ochli

Dzieci wzięły udział w warsztatach „Wokół Pisanki Wielkanocnej”. Poznały różne techniki zdobienia jajek wielkanocnych.
2023-03-24

Sukces Starszaków

Z wielką radością przekazujemy wspaniałą informację: drużyna Starszaków zajęła I miejsce na Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaków. Brawo Starszaki! Gratulujemy!
2023-03-22

Dzień wody 2023

„PRZYSPIESZENIE ZMIAN” – to hasło przewodnie tegorocznego Światowego Dnia Wody. Wobec postępującego zużycia wody oraz obserwowanych zmian klimatycznych niezbędne jest racjonalne i oszczędne korzystanie z każdej […]

Nasza szkoła to najlepszy wybór dla Twojego dzieckaPokochać swoje miejsce
profesor Ryszard PerytZarejestruj się

Np wywiadówka.

Vitae adipiscing turpis. Aenean ligula nibh, molestie id viverra a, dapibus at dolor. In iaculis viverra neque, ac eleifend ante lobortis id. In viverra

wywiadówka

Co nowego

Najnowsze informacje z życia Zespołu Edukacyjnego nr 11 w Zielonej Gór\ze.
  • 3.08.2022Pierwszy dzień w szkole

    Zapraszamy na Uroczyste Otwarcie Roku Szkolnego 2022/2023 1 września 2022 r., godzina 10.00
  • 3.08.2022Spotkanie z rodzicami

    Zapraszamy na Uroczyste Otwarcie Roku Szkolnego 2022/2023 1 września 2022 r., godzina 10.00
  • Kalendarz

    Info

Kalendarzmaj 2023
Nie odnaleziono wydarzeń
Title
Przykładowa strona. Strony są inne niż wpisy na blogu, p

 

Przykładowa strona. Strony są inne niż wpisy na blogu, ponieważ nie tylko znajdują się zawsze w jednym miejscu, ale także pojawiają się w menu witryny (w większości motywów). Większość użytkowników zaczyna od strony z informacjami o sobie, która zapozna ich przed odwiedzającymi witrynę. Taka strona może zawierać na przykład taką treść:

Cześć! Za dnia jestem kurierem rowerowym, nocą próbuję swoich sił w aktorstwie, a to jest moja witryna. Mieszkam w Krakowie, mam wspaniałego psa który wabi się Reks i lubię piña coladę (oraz spacery, gdy pada deszcz).

…albo coś takiego:

Firma XYZ Doohickey została założona w 1971 roku i od tamtej pory dostarcza społeczeństwu dobrej jakości gadżety. Znajdująca się w Gotham City XYZ zatrudnia ponad 2000 osób i robi niesamowite rzeczy dla społeczności Gotham.

Jako nowy użytkownik WordPressa, powinieneś przejść do swojego kokpitu aby usunąć tę stronę i stworzyć nowe z własną treścią. Dobrej zabawy!