

Dnia 29.04.2026 r. naszą szkołę odwiedzili harcerze z 30 Zielonogórskiej Drużyny Harcerzy„Orlęta” im. Cichociemnych, chcąc zaprosić nowych chłopców do drużyny.
Dzieci w świetlicy miały również zaszczyt spotkać się z „Orlakami” , którzy opowiedzieli o idei, przyjaźni i ciekawym, oryginalnym spędzaniu czasu podczas zbiórek. Kilku chłopców zapragnęło zostać zuchem.