

Dnia 7.05.2026 dzieci ze świetlicy uczestniczyły w wyjściu do Biura Wystaw Artystycznych, gdzie obejrzały wystawę Jarka Jeschke „Kształty pierwsze”.
Dzieci były bardzo zainteresowane prezentowaną wystawą i chętnie opowiadały o tym, co widzą na obrazach, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami oraz interpretacjami prac.
Po zwiedzaniu wystawy uczestnicy wzięli udział w warsztatach plastycznych, podczas których mogły rozwijać swoją kreatywność i twórczo inspirować się prezentowanymi dziełami.
Było to ciekawe i wartościowe spotkanie ze sztuką.